Loading…

Pussycat Dolls i vunë flakën skenës me rikthimin e tyre

  • 02/12/2019 | 17:51

Pussycat Dolls i vunë flakën skenës me rikthimin e tyre

Ato performuan së bashku për herë të parë pas 10 vjetësh në finalen e famshme të X Factor.


Dhe vajzat e Pussycat Dolls me Nicole Scherzinger si vokaliste kryesore, këmbëngulën se “ky është vetëm fillimi”.

Duke folur ekskluzivisht për MailOnline, këngëtarja 41-vjeçare tha: “Ishte kaq e mrekullueshme që të bëheshim bashkë përsëri. Energjia nga turma ishte e mahnitshme dhe na dha shtysë”.

Nicole theksoi më pas se ky është vetëm fillimi i asaj që kanë rezervuar për fansat e saj.

Këngëtarja e famshme iu bashkua anëtareve të tjera të grupit Carmit Bachar, Kimberley Wyatt, Ashley Roberts dhe Jessica Sutta për një tur muzikor që do të nisë së shpejti.

Të pesta performuan për herë të parë pas një dekade të shtunën, kur sollën hitet e tyre më të zjarrta si “Don’t Cha” dhe “Buttons” -në finalen e X Factor.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë