Loading…

Puthje e prekje provokuese: Icardi dhe gruaja e tij çmendën Instagramin përsëri

  • 13/08/2019 | 13:07

Puthje e prekje provokuese: Icardi dhe gruaja e tij çmendën Instagramin përsëri

Dyshja shumë herë është bërë krye-temë e mediave roze, e sidomos nga fotografitë nudo që i bëri dyshja dhe pushtoi rrjetin social, transmeton Gazeta Metro.


Kujtojmë se në atë  kohë kur u postuan fotografitë të realizuara në mënyrë artistike të Wandës deh Icardit nudo, lajmet shpërthyen si të ketë ndodhur një skandal dhe nga atëherë dyshja nuk ka postuar fotografi të tilla.

Së fundmi ata kanë vendosur që të postojnë edhe një fotografi intime.

 

View this post on Instagram

 

Sin amor no hay nada 💫

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Icardi dhe Wanda shfaqen duke u puthur në pishinë, në të cilën shiheshin edhe prekjet intime që i ka çdo çift. Por gjë tjetër që binte në sy ishin edhe të pasmet e Wandas, të cilat i ka bombastike.

Ndryshe kjo e fundit ka filluar të i bëj shumë probleme dhe të ngjallë urrejtje në Inter, pasi që si menaxhere e tij që është po i ‘fut’ hundët në çdo punë/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë