Loading…

Puthje në buzë mas vajzave: Çfarë po ndodh brenda shtëpisë së Big Brother

  • 29/10/2021 | 12:47

Puthje në buzë mas vajzave: Çfarë po ndodh brenda shtëpisë së Big Brother

Në një mbrëmje dedikuar vetëm për to, sfida për vajzat ishin të luanin me dënime.


Nga një përzgjedhje rastësore, Beniadës dhe Beatrix iu kërkua të tregonin se me cilën prej vajzave mund të shkëmbenin një puthje në buzë.

Si përgjigje ato shprehën emrin e Semit, me të cilën do duhet ta demostronin zgjedhjen e tyre.

Semit iu desh të shkëmbente një puthje ‘’romantike’’ me të dyja banoret e shtëpisë.

Ky veprim ngjalli shumë reagime komike dhe batuta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë