Loading…

Puthje plot pasion: Robert Berisha konfirmon lidhjen me modelen italiane

  • 10/02/2021 | 10:10

Puthje plot pasion: Robert Berisha konfirmon lidhjen me modelen italiane

Robert Berisha i ka hedhur benzinë zjarrit sonte dhe është kthyer në kryefajlën e të gjitha mediave, duke publikuar një video ku shfaqet në shoqërinë e një modeleje italiane.Roberti dhe Maria Bove po darkonin sonte së bashku dhe ishte bukuroshja seksi ajo që ndau në InstaStory një video me këngëtarin shqiptar.


Ata dukeshin të buzëqeshur në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe po e shijonin darkën në maksimum, ndërkohë që ndjekësve i janë ngritur shumë pikëpyetje.

Mos u shqetësoni fare! Çdo dyshim që patëm na e hoqi vetë modelja italiane, e cila publikoi gjithashtu në InstaStory një video ku tregoi një puthje në buzë mes saj dhe Robertit.

Doni më? Maria e shoqëroi postimin me një zemër, duke treguar kështu se ata janë çifti më i ri i showbiz-it.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë