Loading…

Putini 100 përqind i sigurt: Kjo është biondja bukuroshe që e mbron atë

  • 16/11/2019 | 21:57

Putini 100 përqind i sigurt: Kjo është biondja bukuroshe që e mbron atë

Anna Khramtsova u zgjodh si vajza më e bukur që ka Garda Kombëtare e Rusisë, ku pjesëmarrës në votime ishin mijëra ruse. Ajo po ashtu është përgjegjëse për sigurinë e Presidentit, Vladimir Putin, transmeton Gazeta Metro.


Khramtsova mori plotë 57 mijë vota, mbi të gjitha ajo mban një pozicion të rëndësishëm në gardë, pasi formacioni ku ajo bën pjesë është përgjegjëse drejtpërdrejtë për sigurinë e presidentit rus Vladimir Putin.

Anna vjen nga një familje me tradita ushtarake. Babai i saj ka shërbyer 30 vjet në ushtri, si dhe nëna ka qenë ushtarake gjithashtu, ajo është edhe vetë nënë. Ushtarakja më e bukur ruse shprehet se ndihet krenare që vijon traditën familjare, ndërsa pranon se mund të ketë pasur raste që është ngacmuar.

Anna Khramtsova llogaritet si një nga profesionistet më të suksesshme e cila vazhdon të jetë e gatshme në çdo rast për të mbrojtur Putinin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë