Loading…

Qendrat e votimit kanë filluar të kenë probleme me materialet

  • 11/06/2017 | 07:51

Qendrat e votimit kanë filluar të kenë probleme me materialet

Në qendrën kryesore në Pejë, votimi ka nisur me 14 minuta vonesë, transmeton Klan Kosova.


Sipas menaxherit të qendrës ”Shaban Spahiu” thuhet se kjo vonesë ka ndodhur për probleme teknike duke theksuar se ka pasur probleme me llampat e gishtërinjve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë