Loading…

Qendrat tregtare pushtohen për BlackFriday

  • 25/11/2016 | 10:52

Qendrat tregtare pushtohen për BlackFriday

Sezoni i blerjeve ka detyruar shumë njerëz që të vrapojnë për në markete mëngjesin e së premtës. Blerësit në Massachusetts janë kapur në aksion në qendrën tregtare Best Buy transmeton gazetametro.net

Blackfriday, e cila cilësohet si edhe dita ku shënohen më së shumti blerje, ka zgjuar herët në mëngjes njerëzit që   blerjet e festave të funditvitit ti kryejn me çmime më të ulëta.

Por jo vetën në këtë vend blerësit kanë pushtuar marketët. Të gjitha qendrat e botës tashmë ka nisur të shënojnë “Black Friday”. Një gjë e tillë ka filluar edhe në Kosovë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë