Loading…

Qëndroi e zhdukur për gati një javë: Egzona Ferati dyshohet se është dhunuar

  • 26/10/2020 | 10:09

Qëndroi e zhdukur për gati një javë: Egzona Ferati dyshohet se është dhunuar

Egzona Ferati e cila gjatë ditës së djeshme u gjet e gjallë nga organizimi masiv i qytetarëve dyshohet se gjatë kohës sa ishte raportuar si e zhdukur është dhunuar.


Pasi që u gjet, ajo nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa si pasojë e traumave që kishte marrë, e njëjta është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Doktoresha kujdestare, Dafina Bashollin, tha se gjatë ditës së sotme Egzona Ferati pritet t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore nga mjeku ligjor, raporton gazetasinjali.

Në bazë të rezultateve të ekzaminimit do të vendoset se ku do të dërgohet për trajtim të mëtutjeshëm 26 vjeçarja nga Skenderaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë