Loading…

Qëndron Kastrati: I kemi shpenzu veç 23 euro në dreka zyrtare për një vit

  • 03/10/2021 | 21:27

Qëndron Kastrati: I kemi shpenzu veç 23 euro në dreka zyrtare për një vit

Qëndron Kastrati i PSD-së ka qenë i ftuar në Pressing të Televizionit 7.


Ai ka deklaruar se është i befasuar me kundër-kandidatët e tij që “duken se po duan të dorëzojnë garën, pa e filluar”.

“Kjo nuk është mënyra qysh mundesh me fitu në zgjedhje lokale”, u shpreh Kastrati

Më tej, ai u deklarua se i duhet edhe një mandat për të dëshmuar punën e tij pasi një pjesë të madhe të kohës i kishin marrë vërshimet, reforma në arsim etj.

“Kërkush në Kamenicë sot nuk beson që ka korrupsion. Në 2018-n, unë i kam shpenzu veç 23 euro në dreka zyrtare,” – deklaroi më tej ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë