Loading…
Qeni hidhërohet nga spërkatja kundër morrave, por ky veprim e qetëson
  • 09/02/2018 | 19:56

Qeni hidhërohet nga spërkatja kundër morrave, por ky veprim e qetëson

Haski është njëri nga qentë që njihet për durimin e madh dhe energji, por një qen i është hidhëruar aq shumë pronares së vet, sa që reagimi i saj do të përflitet shumë, transmeton gazetametro.net


Pronarja e ka spërkatur me sprej qenin e saj me sprej kundër morrave, por nuk ka menduar qe do t’i hidhërohet kaq shumë.

Edhe pse nuk ka dashur as ta shikoj pronaren, kjo e fundit e ka gjetur mënyrën se si ta bëj për vete qenin.

Shikojeni videon më poshtë për ta kuptuar më mirë për çka po bëhet fjalë./gazetameto.net

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë