Loading…

Qeni pa rosat dhe u hodh në ujë pas tyre, skena është gazmore

  • 22/01/2022 | 10:12

Qeni pa rosat dhe u hodh në ujë pas tyre, skena është gazmore

Qeni Winston filloi shtëitjen teksa pa disa rosa në prrua. Ai nuk mundi të qëndronte pa mos eksploruar rostat por kjo i shkaktoi një situatë interesante.


Në një video të postuar në TikTok, Ëinston noton në mes të kanalit, ende i lidhur me një zinxhir, ndërsa një zë në sfond thotë “Po, jam unë. Me siguri po pyesni veten se si përfundova në këtë situatë”.

Winston po ecte nëpër një kanal në Parkun e Lirisë së Charlotte dhe kur pa tri roza, pa hezituar ai u hodh në ujë, duke notuar me ta, gati duke e tërhequr zvarrë pronarin me vete.

Kjo video është bërë virale në rrjete sociale dhe deri më tani ka mbledhur 7.4 milionë shikime.

Ekspertët shpesh përsërisin se sa miqësorë dhe lozonjarë janë retrieverët, prandaj është e vështirë të fajësosh Uinstonin që u hodh në kanal, instinktet e tij të qenit e pushtuan kur ai dalloi rosat, në mënyrën e vërtetë të një retrieveri të artë.

Këtu keni videon në fjalë.

https://www.tiktok.com/@winthegolden?referer_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2F&referer_video_id=7051575236944432430&refer=embed

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë