Loading…

Qeni, shoku i vërtetë: Pamja që i ka prekur miliona njerëz (Video)

  • 13/07/2017 | 18:51

Qeni, shoku i vërtetë: Pamja që i ka prekur miliona njerëz (Video)

Videoja e fëmijës në të cilën shihet duke u munduar të marr vetë ushqim, ka marrë zemrat e mijëra shfrytëzuesve të rrjeteve sociale.


Por, fëmija s’mundi ta bënte i vetë këtë. Bashkëpuntor i tij ka qenë qeni, i cili pa asnjë kusht i ka ndihmuar, transmeton gazetametro.net.

Në video shihet se si arrin të hypë mbi qenin dhe më pas ta hap frigoriferin, dhe kur ka arritur te ushqimi, “partneri i saj në krim” e ka lënë të varur në frigorifer.

“Kur ke nevojë për ndihmë, e di se kush është shok i vërtetë. Deri në momentin kur nuk i jep ushqim dhe ai të len të varur”, shkruan mbi postin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë