Loading…

Qentë endacak lëvizin lirshëm pa i penguar askush në spitalin e Podujevës

  • 23/02/2020 | 15:12

Qentë endacak lëvizin lirshëm pa i penguar askush në spitalin e Podujevës

Një qytetarë në Podujevë ka publikuar disa pamje ku brenda objektit të një Qendre të Mjekësisë Familjare të kësaj komune, shihen disa qenë endacak, transmeton Gazeta Metro.


Videoja e publikuar ka marrë mijëra komente dhe shpërndarje nga qytetarët, të cilët kanë kritikuar qeverisjen e deritanishme të kryetarit të Podujevës, Agim Veliu.

Në këtë video, shihen qentë të cilët lëvizin lirshëm nëpër hapësirat e QKMF’së, duke hyrë e dalë nga aty pa i penguar askush. /gazetametro.net

Arritjet e LDK-së në sferen e shëndetësisë në Podujevë (VIDEO +18)22.02.2020

Posted by Mentor Llugaliu on Sunday, 23 February 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë