Loading…

Qentë endacakë sulmojnë një grua në Prishtinë

  • 30/09/2021 | 12:19

Qentë endacakë sulmojnë një grua në Prishtinë

Një grua është sulmuar nga qentë endacak në rrugën “Tirana”, në Prishtinë.

Në videon e publikuar nga Indeksonline, shihet teksa çanta e saj ka rënë në tokë.

Pranë saj kanë qenë edhe disa kalimtar rasti që i kanë ndal në ndihmë.

Disa herë qytetarët e Prishtinës janë ankuar që sulmohen nga qentë endacak.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Indeks Online (@indeksonline)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë