Loading…

Qeqa Krelani: Nuk shkoj në Dubai, pushimet i bëj në Velipojë

  • 05/07/2022 | 08:45

Qeqa Krelani: Nuk shkoj në Dubai, pushimet i bëj në Velipojë

Moderatorja sportive, Qëndresa Krelani, e njohur si Qeqa ka zbuluar se plazhi i saj i preferuar është Velipoja.


Ajo ka treguar se madje bën shaka me shoqet që duan pushime luksoze dhe se Dubain e saj e ka gjetur në Velipojë.

“Pavarësisht se kemi luksin të shkojmë dhe të jemi prezentë nëpër plazhet më luksoze të Shqipërisë unë jam modeste dhe për shembull kur isha tani, shkova në Velipojë. Kam qëndruar për 10 ditë dhe i ngacmoja shoqet e mia që pëlqejnë të shkojnë në Dubai.

Dhe unë iu them: “E kam gjetur Dubain tim dhe është ‘Velipaj’. Nuk kam qenë kurrë në Dubai sepse e kam gjetur vendin tim që e quaj Velipaj dhe është Velipoja”, është shprehur Qeqa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë