Loading…

Qesharake: Ronaldo me një goditje rrëzon në tokë Khediran

  • 10/02/2019 | 19:46

Qesharake: Ronaldo me një goditje rrëzon në tokë Khediran

Juventusi aktualisht është duke e zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të ndaj Sassuolos, transmeton Gazeta Metro.


‘Zonja e Vjetër’ është duke shkuar drejt një triumfi tjetër, pasi që është në epërsi prej tri golave.

Por, gjatë ndeshjes vëmendje mori edhe një rast kur padashje Cristiano Ronaldo e goditi me top në kokë Sami Khediran duke shkatuar një shpërthim në rrjetet sociale pasi që video u bë virale dhe u shpërnda nga të gjithë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë