Loading…

“Qetësi ju lutem, këto që po thotë kryeministri janë interesant”: Plas e qeshura në Kuvend me fjalët e Konjufcës

  • 11/06/2021 | 13:01

“Qetësi ju lutem, këto që po thotë kryeministri janë interesant”: Plas e qeshura në Kuvend me fjalët e Konjufcës

Derisa në Kuvend po diskutohet për takimin e Kurtit me presidentin serbe Vucic në Bruksel, të martën, nuk po mungojnë kritikat, por as shkakatë, shkruan Gazeta Metro.


Kryeparlamentari, duke kërkuar qetësi nga deputetët derisa po fliste Kurti, u tha atyre të dëgjojnë kryeministrin sepse po thotë gjëra interesante, dhe kjo ngjalli të qeshura në seancë.

“Qetësi ju lutem, këto që po thotë kryeministri janë interesant”, u tha Konjufca deputetëve.

Kujtojmë se kryeministri Albin Kurti dhe presidenti serb Aleksandër Vucic do të takohen në Bruksel më 15 qershor./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë