Loading…

“Qeto mos i qo kërkun, po qoj te gruaja jote”: Plasin të qeshurat në Pejë, dhurata e punëtores për Kurtin

  • 21/01/2021 | 13:56

“Qeto mos i qo kërkun, po qoj te gruaja jote”: Plasin të qeshurat në Pejë, dhurata e punëtores për Kurtin

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti dhe presidentja në detyrë, Vjosa Osmani, kanë vizituar fabrikën e këpucëve “Bobi” në Pejë.

Kjo fabrikë u përkujdes që t’i jap një dhuratë Kurtit. Aty plasën të qeshurat pasi mori këpucët.

“Ne e kemi një komision në lëvizje, gjithë dhuratë që i marrim duhet me i qu aty, pastaj…”, u shpreh Kurti.

Ndërsa, punëtorja e fabrikës ia ktheu: “Qeto mos i qo kërkun, po qoji drejte në shtëpi. Qoji te gruja jote”, tha ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë