Loading…

Qeveria do të mblidhet nesër

  • 14/02/2017 | 20:24

Qeveria do të mblidhet nesër

Qeveria e Kosovës do të mbajë nesër mbledhjen e radhës.


I pranishëm në këtë mbledhje të Qeverisë do të jetë edhe Kryeministri i vendit Isa Mustafa.

Mbledhja do të fillojë në ora 09:00, transmeton gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë