Loading…

Qeveria e ka në rend dite demarkacionin (Dokument)

  • 08/05/2017 | 10:01

Qeveria e ka në rend dite demarkacionin (Dokument)

Ashtu siç ishte paralajmëruar, Qeveria e Kosovës, e ka futur në rend dite marrëveshjen e demarkacionit me Malin e Zi.Qeveria pritet që në këtë mbledhje ta procedojë për në Kuvend Projektligjin për Demarkacionin.


Duke pasur parasysh peshën e kësaj ngjarje Policia e Kosovës është mobilizuar. 

Për më shumë lidhur me procedimin e Demarkacionit për votim në Kuvendin e Kosovës lexoni KËTU. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë