Loading…

Qeveria mblidhet nesër

  • 20/12/2016 | 22:51

Qeveria mblidhet nesër

Qeveria e Kosovës, nesër do të mbaj takimin e radhës me kabinetin e ministrave, shkruan Gazeta Metro.


Edhe kryeministri Isa Mustafa, do të marrë pjesë në këtë mbledhje të Qeverisë së vendit. Kjo është konfirmuar nga komunikata e Qeverisë, meqë rast është thënë se seanca do të nis në orën 09:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë