Loading…

Qeveria ndan rreth 35 mijë euro për shërimin e Bardhyl Metës

  • 07/12/2016 | 09:45

Qeveria ndan rreth 35 mijë euro për shërimin e Bardhyl Metës

Në mbledhjen e sotme të Qeverisë së Republkës së Kosovës u bë shqyrtimi i kërkesës për ndarjen e mjeteve financiare për mbulimin e shpenzimeve për shërim të deputetit të Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Bardhyl Meta.


Zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi ka thënë se kanë marrë një kërkesë nga deputetit Bardhyl Meta i cili gjendet në Gjermani për shërim.

“Kërkesa është 34 mijë e 204 euro andaj ju ftoj ta miratoni”, ka thënë Kuçi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë