Loading…

Qeveria nuk diskuton për demarkacionin (Dokument)

  • 01/03/2017 | 09:26

Qeveria nuk diskuton për demarkacionin (Dokument)

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhje të rregullt, në të cilën do të diskutohen disa pika, por jo demarkacioni, ndonëse një gjë e tillë ishte paralajmëruar që do të ndodhte në fillim të marsit.

 


Në këtë mbledhje do të marrë pjesë edhe kryeministri  Isa Mustafa.

Në pikat e rendit të ditës, janë diskutimet për shqyrtimin e projektligjit për Ratifikimin e Marrëveshjes së Financimit të Projektit për Sigurinë, shqyrtimi për marrëveshjen për bashkëpunim Teknik për vitin 2016, dhe pika të tjera./gazetametro.net

17028896-10154853179385664-557606652-n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë