Loading…

Qoma lokacionin: Pas skanandalit Morena Taraku publikon të pasmet me anë të një video

  • 26/02/2020 | 23:27

Qoma lokacionin: Pas skanandalit Morena Taraku publikon të pasmet me anë të një video

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo publikoi për fansat disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive me pamjen e re prej biondeje me flokë të gjata.

Ajo e ka quajtur veten një barbi kukull në mbishkrimin e fotografisë, teksa shfaqet vetëm në pantallona dhe reçipeta.

Modelja gjithashtu publikoi edhe një video, ku shihej duke u endur në park, teksa në fokus vinte të pasmet e saj.

Kjo video ka marrë vëmendjen e fansave, të cilët e kanë komplimentuar bukuroshen për linjat e saj trupore.

Morena përndryshe vazhdon të jetë shumë e komentuar për jetën e saj private, më shumë se sa për atë profesionale.

 

View this post on Instagram

 

YEAH I GOT THAT #YUMMY 🍓 _______________________________

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë