Loading…
Quni: Ka njerëz që kanë lindur më 1998 dhe i kanë futur në listën e veteranëve
  • 18/09/2018 | 21:41

Quni: Ka njerëz që kanë lindur më 1998 dhe i kanë futur në listën e veteranëve

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Anton Quni, ka folur në lidhje me manipulimin me listat e veteranëve.


Quni, në emisionin ‘Pressing’, duke folur për listat ka thënë se verifikimi i ushtarëve të UCK’së është bërë më bazë të aplikacioneve që janë dorëzuar, transmeton gazetametro.net

Quni madje ka thënë se në listën e veteranëve janë futur njerëz që kanë lindur në vitin 1998.

PRESSING

Posted by T7 on Tuesday, 18 September 2018

“Ka veteranë edhe me këso vite të lindjes. Por, këto raste nuk bën të mbesin kështu. Ato raste duhet të zbardhen. Duhet të tregohet e vërteta se pse dhe si ka ndodhur kjo”, ka thënë Quni.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë