Loading…

Qytetarët ironizojnë me Shpendin: E pyesin si kalove me jahtë në Budva

  • 26/03/2017 | 10:33

Qytetarët ironizojnë me Shpendin: E pyesin si kalove me jahtë në Budva

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, gjatë qëndrimit në Budvë kishte qëndruar në një jaht luksoz.

Pas raportimit të gazetametro.net kanë reaguar edhe qytetarët duke e pyetur Ahmetin se si kaloi në shëtitje në Budvë. Ndërsa Ahmeti nuk ka replikuar me qytetarët.

Ndryshe, Gazeta Metro mbrëmë ka publikuar fotografi ekskluzive ku shihet i pari i Prishtinës në një jahtë milionësh.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga këto komente:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë