Loading…
Qytetarët nisen për në koncertin ‘Sunny Hill Festival’ |FOTO
  • 10/08/2018 | 17:44

Qytetarët nisen për në koncertin ‘Sunny Hill Festival’ |FOTO

Sonte pritet të mbahet koncerti madhështor “Sunny Hill Festival”.


Në natën e parë të këtij koncerti do të performojnë shumë artistë shqiptarë në mesin e tyre edhe e ftuara speciale, Dua Lipa, shkruan lajmi net.

Përgatitjet e festivalit kanë filluar që një kohë e siç duket çdo gjë tashmë është gati. Në fotot e siguruara nga lajmi.net, qytetarët janë nisur për koncertin e Duas që mbahet në Gërmi.

Për më shumë ndiqni pamjet e mëposhtme.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë