Loading…

Qytetari lë veturën natën në parking, kur zgjohet në mëngjes i sheh se i janë vjedhur gomat

  • 12/03/2019 | 11:40

Qytetari lë veturën natën në parking, kur zgjohet në mëngjes i sheh se i janë vjedhur gomat

Një qytetarit të Gjilanit ju janë vjedhur tri gomat e veturës’VW Tiguan’, transmeton Gazeta Metro.


Derisa ai kishte parkuar veturën e tij personale afër spitalit rajonal të Gjilanit, vetura e tij kishte mbetur pa goma.

Persona të paidentifikuar i kanë vjedhur atij tri gomat e veturës në parking.

Ai ka shkruar që të bëhet kujdes pasi kjo dukuri ka shënuar rritje në këtë qytet.

Ndërkaq, ky fenomen është i njohur shumë në shtetin e Shqipërisë, ku po parkove veturën në ndonjë lagje të thellë, veturat tuaja do të mbeten pa goma./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë