Loading…

Qytetari nga Fushë Kosova shantazhohet me publikimin e videove intime

  • 18/11/2020 | 09:40

Qytetari nga Fushë Kosova shantazhohet me publikimin e videove intime

Një person nga fshati Bresje i Fushë Kosovë ka lajmëruar në polici një rast të ndjeshëm “shantazh me video intime”, shkruan Gazeta Metro.


Ankuesi (emër i njohur për policinë) thotë se po shantazhohet nga një person i panjohur me publikimin e tyre, ku po i kërkon para.

“Ankuesi m/k ka raportuar se përmes rrjetit social Facebook është shantazhuar nga një person tjetër të cilin nuk e njeh, i/e njëjta i ka kërkuar para për të mos i publikuar videot intime të cilat i kanë bërë përmes kamerave në Facebook”, thuhet në njoftimin e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë