Loading…

Qytetarit ia vjedhin veturën ‘Golf 5’: Kërkon ndihmë nga kushdo që ka ndonjë informacion

  • 21/01/2022 | 16:30

Qytetarit ia vjedhin veturën ‘Golf 5’: Kërkon ndihmë nga kushdo që ka ndonjë informacion

Një qytetar ka njoftuar se gjatë natës i është vjedhur vetura ‘’Golf 5’’, me tabelat ‘’01-655-BC’’, shkruan Gazeta Metro.


Besart Galica, përmes një postimi në Facebook, ka kërkuar ndihmë nga qytetarët pasi vetura e tipit ‘’Golf 5’’ që i përkiste babait të tij i është vjedhur mbrëmë.

‘’Kushdo që ka ndonjë informacion, luteni të më ndihmoni apo edhe të telefononi në polici meqë rasti është raportuar’’, thuhet në postim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë