Loading…

Qytetarit ‘nuk i pritet’: Vozit në semaforin e kuq duke rrezikuar trafikun

  • 16/05/2022 | 12:12

Qytetarit ‘nuk i pritet’: Vozit në semaforin e kuq duke rrezikuar trafikun

Një qytetar nuk është brengosur shumë se semafori është në të kuqen, derisa ka vazhduar rrugën duke bllokuar edhe trafikun, shkruan Gazeta Metro.


Në një video të dërguar nga një lexues i Metro, shihet një veturë e cila kalon në të kuqen, anipse nuk lejohet.

Madje përveç që shkel rregullat e trafikut pa u brengosur shumë, bllokon edhe trafikun./gazetametro.net

Më poshtë videon:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë