Loading…

Qyteti më i ftohtë në tokë

  • 06/12/2016 | 22:19

Qyteti më i ftohtë në tokë

Normal që mendojmë Rusinë, por cili qytet? Temperaturat më të ulëta kanë arritë në minus 71 gradë Celsius në qytetin Oymyakon, transmeton gazetametro.net.


Më poshtë shihni fotografit nga qyteti më i ftohtë në tokë./gazetametro.net/

1481020949_qukaaa 1481029998_hagsgadfa

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë