Loading…

3 premiera botërore në Cineplexx (Video)

  • 26/01/2017 | 13:53

3 premiera botërore në Cineplexx (Video)

Vazhdojnë premiera botërore në kinemanë më të në kryeqytet Cineplexx, e cila ka 6 salla në shërbim të adhuruesëve të filmave.


Sot, 16 janar, ditë e enjte do të shfaqen 3 premiera botërore, të cilat po thyjenë rekord shikueshmërie nëpër botë.

Filmi “Gold” në ora 16:40, dhe 21:20 në sallën 5

Një palë sipërmarrësish të pashpresë në xhunglën indoneziane në kërkim të arit

https://www.youtube.com/watch?v=IhYROWOayLw

 

“Resident Evil”, 20:40 dhe 22:45 në sallën 4
Menjëherë pas ngjarjeve në Resident Evil: Retribution, Alice është e vetmja e mbijetuar e asaj që supozohej të ishte qëndresa e fundit e njerëzimit ndaj të pavdekshmëve. Tani, ajo duhet të rikthehet aty ku makthi filloi – qytetin Raccoon, ku Organizata Umbrella po mbledh forcat e saj për një goditje finale ndaj të mbijetuarve të fundit të apokalips.

“Monster Trucks”, në ora 16:10 dhe 22:45, në sallën 5
Në kërkim të çfarëdo mënyre për t’u larguar nga jeta dhe qyteti i tij i lindjes, maturanti Tripp ndërton një Kamion Monstruoz me pjesë nga makinat e braktisura. Pas një aksidenti në një pikë të afërt karburanti, ai zbulon një krijesë të çuditshme nëntokësore, me një shije dhe talent për shpejtësi. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë