Loading…

Ra pa ndjenja në tokë gjatë ndeshjes: Mësohet gjendja e futbollistit Astrit Selmani

  • 25/10/2021 | 09:30

Ra pa ndjenja në tokë gjatë ndeshjes: Mësohet gjendja e futbollistit Astrit Selmani

Hammarby ka konfirmuar se Astrit Selmani është në gjendje stabile pas rrëzimit që i ndodhi në ndeshjen ndaj Ostersunds.


Reprezentuesi i Kosovës ishte në një duel me një lojtarë kundërshtar, derisa u godit me bërryl dhe ra pa ndjenja në tokë.

Stafi mjekësor intervenuan menjëherë për t’i ofruar ndihmën e parë, derisa u dërgua me urgjencë në spital.

Gjendja e Selmanit fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetë dhe këtë e ka konfirmuar klubi suedez në komunikatën e fundit, derisa konfirmuan që lojtari rikthehet në stërvitje pas disa ditëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë