Loading…

Rahoveci përkrah Morinën për deputet

  • 25/01/2021 | 18:00

Rahoveci përkrah Morinën për deputet

Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Mahmut Morina, ka vazhduar takime me qytetarë në prag të zgjedhjeve të 14 shkurtit.


I shoqëruar nga kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, Morina ka qëndruar në Rahovec, ku ka thënë se përkrahja e qytetarëve nuk po mungon.

“Sonte tubimi me qytetarët e Rahovecit ishte impozant, përkrahja nga qytetarët e Rahovecit nuk mungoj. Faleminderit Rahovec,na priftë e mbara”, ka shkruar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë