Loading…

Rakitic publikon fotografi me Manajn dhe shkruan: ‘Hajde vëlla’

  • 20/02/2020 | 21:56

Rakitic publikon fotografi me Manajn dhe shkruan: ‘Hajde vëlla’

Mesfushori Ivan Rakitic duket se po e ndihmon Rey Manajn të integrohet në ekipin e parë të Barcelonës.


Mesfushori kroat i ka marrëdhëniet e mira me fqinjin e tij nga Shqipëria.

Ai ka postuar një foto me lushnjarin ku duket se po punojnë së bashku në stërvitje.

Ai shkruan në foto: “Ajde brate”. Një frazë që përdoret gjerësisht në Kroaci dhe lojtari shqiptar e kupton.

Shpresojmë që Manaj të jetë i pari shqiptar që debuton me skuadrën e Barcelonës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë