Loading…

Rama falënderon shoqërinë e tij nga New Yorku që po e mbështetësin në garën për Prishtinën

  • 11/11/2021 | 16:20

Rama falënderon shoqërinë e tij nga New Yorku që po e mbështetësin në garën për Prishtinën

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga rradhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Përparim Rama, ka falënderuar shoqërinë e tij nga New Yourku, të cilët po e mbështesin në garën për Prishtinën, shkruan Gazeta Metro.


Përparim Rama është në garën e balotazhit me 14 nëntor në përballje me Arben Vitinë në kuadër të Zgjedhjeve Lokale në Kosovë.

Këtu keni statusin e tij:

“U jam falenderues përzemërsisht shoqërisë time nga New York-u, ku prej momentit qe e shpalla kandidaturën time për kryetar të Prishtinës, besuan dhe vazhdojnë të besojnë tek unë.

Faleminderit, Fadil Berisha, Iliriana Rama, Avni Mustafaj, Shpresa Xhakli dhe gjithë të tjerët pa dallim.

Bashkë për Prishtinën që duam”, ka shkruar Rama në llogarinë e tij në Facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë