Loading…

‘Rama jonë, Rama jonë, zemra e Prishtinës’: Të rinjtë e LDK’së shkojnë para studios së televizionit, për ta mbështetur Përparimin

  • 10/11/2021 | 22:38

‘Rama jonë, Rama jonë, zemra e Prishtinës’: Të rinjtë e LDK’së shkojnë para studios së televizionit, për ta mbështetur Përparimin

Një grup i përkrahëseve të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), e kanë mbështetur Përparim Ramën para objektit të televizionit Klan Kosova, ku po mbahet debati i sotëm zgjedhor, shkruan Gazeta Metro.

Në Klan Kosova sot po mbahet debati për raundin e dytë zgjedhor për Prishtinë, ku Përparim Rama i LDK’së dhe Arben Vitia i VV’së, po shfaqin programet e veta.

Mirëpo diçka interesante ka ndodhur para objektit të televizionit ku po mbahet debati.

Një grup i të rinjëve kanë shkuar atje që ta mbështesin Ramën, ku edhe në duar kanë flamujt e LDK’së.

“Rama jonë, Rama jonë, zemra e Prishtinës”, janë vargjet që këta të rinjë kanë brohoritur. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë