Loading…

Rama kalon pranë çadrës, protestuesit e ofendojnë rëndë (Video +16)

  • 05/03/2017 | 16:02

Rama kalon pranë çadrës, protestuesit e ofendojnë rëndë (Video +16)

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka kaluar pranë protestuesve ndërkohë që po dilte nga kryeministria.

Por protestuesit nuk janë përmbajtur dhe kanë filluar ta shajnë atë më fjalë banale.

Madje u dëgjuan edhe nga ata që nisën sharje në kor si ndodh rëndom nëpër stadiume.

Pas kësaj, Rama kaloi në pjesën prapa Kryesisë së Kuvendit, krejt i pashqetësuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë