Loading…

Rama-Kurtit: Mos të humb kohë duke xhiruar video-spote

  • 05/11/2021 | 16:52

Rama-Kurtit: Mos të humb kohë duke xhiruar video-spote

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, për kryetar të Prishtinës, Përparim Rama, gjatë konferencës së sotme për medie, prezantoi projektin e tij “Tullëtorja”.


Po ashtu, Rama tha se gjatë takimeve me banorët e kryeqytetit, përveç bisedave për probleme të përditshme që janë përgjegjësi e nivelit lokal, ata po e vuajnë këto ditë edhe ngritjen e çmimeve te produkteve bazë për jetesë.

Me këtë rast, ai ka shprehur edhe shqetësimin e tij për ngritjen e çmimeve të produkteve, ku pati një kërkesë për kryeministrin Kurti, të cilin e ftoi që pozitën e tij si kryeministër ta përdorë për ta përmirësuar mirëqenien e qytetarëve e jo të humbë kohë duke xhiruar video-spote.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë