Loading…

Rama në Turqi: Drekë me Erdoganin në vilën e tij

  • 18/07/2019 | 19:28

Rama në Turqi: Drekë me Erdoganin në vilën e tij

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është takuar me Presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, shkruan Gazeta Metro.


Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdoganit në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në llogarinë e tij në Instagram me një shënim.

“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris”, shkruan Rama teksa shfaqet në tryezë me kurriz me Erdogan dhe një person të tretë në një zonë të mbushur me pemë e gjelbërim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: info[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë