Loading…

Rama për lagjen ‘Dardania’: Ndërtesave përveç fasadës, do u rregullohet edhe kanalizimi i shpërthyer

  • 12/11/2021 | 19:17

Rama për lagjen ‘Dardania’: Ndërtesave përveç fasadës, do u rregullohet edhe kanalizimi i shpërthyer

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e LDK’së, Përparim Rama, ka prezantuar planin për lagjen e Dardanisë, shkruan Gazeta Metro.


Rama, përmes një video në Facebook ka treguar se në këtë lagje do bëhet zonimi i lagjes në mënyrë që banorët të kenë vende parking.

Por edhe mysafirët do kenë hapësirë të parkojnë veturat e tyre./gazetametro.net

Më poshtë plani përmes videos:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë