Loading…

Rama provokon protestuesit e PD’së: U ngrit dy gishta (Video)

  • 03/05/2017 | 14:30

Rama provokon protestuesit e PD’së: U ngrit dy gishta (Video)

Në përfundim të takimit tre orësh në presidencë, kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga shefi i deputetëve të PS-së, Gramoz Ruç kaluan në këmbë para çadrës së PD’së.


Rama për një moment “tërboi” simpatizantët e PD-së duke u ngritur 2 gishtat lartë, por si përgjigje mori brohoritjet: Rama ik.

Ndryshe, pak më herët Rama dhe Basha dolën nga presidenca ku zhvilluan takim të përbashkët me presidentin, pas krizës në të cilën është futur vendi me bojkotimin e opozitë.

Shihni momentin kur Rama u drejtohet simpatizantëve të PD’së në çadra:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë