Loading…

Rama publikon foto nga takimi me Rishi Sunak, dy dhuratat që i çoi

  • 24/03/2023 | 16:41

Rama publikon foto nga takimi me Rishi Sunak, dy dhuratat që i çoi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga takimi me kryeministrin e Britanisë së Madhe Rishi Sunak në Downing Street një ditë më parë në Downing Street.


Siç duket ai i ka dhuruar kryeministrit britanik një targë të personalizuar si dhe një libër.

Rama dhe Sunak, temë qëndrore kishin edhe imigracionin ilegal, që shqiptarët kohëve të fundit ia mësynë shtetit ishullor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë