Loading…

Rama: Rruga e Arbërit hapet me 29 nëntor

  • 02/11/2021 | 09:56

Rama: Rruga e Arbërit hapet me 29 nëntor

Kryeministri i Shqipërisë , Edi Rama, ka njoftuar se rruga e Arbërit hapet për qarkullimin e automjeteve me 29 nëntor, shkruan Gazeta Metro.


Ky projekt ka qenë në realizim e sipër, i cili po finalizohet tash në mandatin e tretë të Edi Ramës si kryeministër i vendit.

Postimi i plotë:

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë pamje të veçantë nga rruga e Arbërit, që në 29 nëntor do të hapet për qarkullimin e automjeteve, ju uroj një ditë mbarë”, ka shkruar Rama në  llogarinë  e tij në  Facebook. /gazetametro.com

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë