Loading…

Rama, shkodranëve: Të votojmë për Shqipërinë evropiane

  • 15/05/2017 | 18:56

Rama, shkodranëve: Të votojmë për Shqipërinë evropiane

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka zhvilluar një takim me qytetarët në qytetin e Shkodrës. Ai tha se më 18 qershor, shqiptarët duhet të votojnë për Shqipërinë evropiane.


“Shqiptarët nuk mund të ndahen sipas flamujve të partive. Sa herë që unë vij në Shkodër, Voltanës i duket sikur jam duke e provokuar. Më thanë se Voltana më kishte marrë nëpër gojë dhe se mund të ngrinte edhe çadër, me qëllim që unë mos të vija këtu. Më datë 18 qershor të bëhemi të gjithë bashkë pa dallime”, ishin fjalët e Ramës.

Ndryshe, zgjedhjet në Shqipëri do të mbahen më 18 qershor, e të cilat i ka bojkotuar partia që udhëhiqet nga Lulzim Basha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë