Loading…

Ramabajës nuk i mjaftojnë studiot në Kosovë, lëshon edhe një studio televizive në Shqipëri

  • 19/09/2023 | 19:09

Ramabajës nuk i mjaftojnë studiot në Kosovë, lëshon edhe një studio televizive në Shqipëri

Sadri Ramabaja, analisti i afërt me partinë në pushtet, Lëvizjen Vetëvendosje, ka bërë edhe një dalje të stilit të tij nga studiot televizive.


Nëpërmjet një video-lidhje në mediumin shqiptar ‘Euronews Albania’, Ramabaja s’e çon deri në fund debatin dhe largohet duke e akuzuar për “agjent të Serbisë” analistin tjetër, Fatmir Shehollin.

Ky nuk është veprimi i vetëm i pa hijshëm i Ramabajës nëpër paraqitje televizive. Ai kishte lëshuar studion e ‘Pressing’ në T7 pas ballafaqimit me gazetarin Parim Olluri, me gjuhë fyese.

Momenti kur Ramabaja lëshon studion në Euronews (minuta 09:45):

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë