Loading…
Ramazani po vjen: Jurgen Klopp bën deklaratën e papritur për Salahun dhe Manen
  • 18/04/2019 | 22:49

Ramazani po vjen: Jurgen Klopp bën deklaratën e papritur për Salahun dhe Manen

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka thënë se do t’i lejojë futbollistët e tij, që të agjerojnë ramazanin, transmeton Gazeta Metro.


Klopp për futbollistët që agjërojnë ka thënë këto fjalë:

“Unë respektoj fenë e tyre. Lojtarët e mi gjithmonë e bëjnë më të mirën në fushë edhe nëse agjërojnë apo jo!

Ka disa ditë që Sadio Mané dhe Mohamed Salah mbërrijnë vonë në dhomën e veshjes për shkak se bëjnë lutje apo sepse pastrohen.

“Natyrisht dua që lojtarët e mi të vinë në kohë, por ka gjëra më të rëndësishme në jetë sesa futbolli.”, deklaroi Jurgen Klopp për Daily Maill./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/08/2019 | 15:17
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë