Loading…

‘Rambo’ i Prishtinës: Djaloshi nga Ferizaj me të ardhme të ndritur

  • 12/07/2019 | 11:07

‘Rambo’ i Prishtinës: Djaloshi nga Ferizaj me të ardhme të ndritur

Pak ditë më parë, FC Prishtina vazhdoi kontratën me pesë futbollistë që pritet të jenë yje të së ardhmes.


Lis Ahmeti, Laurit Behluli, Ramush Ramadani, Trimron Selimi dhe Armend Gashi vazhduan kontratën me klubin prishtinas, duke u konfirmuar si futbollistët tek të cilët ky klub llogaritët në vitet në vijim.

I veçantë është Ramush Ramadani, 19-vjeçari me një emër jo karakteristik për gjeneratën e tij, por që ka edhe talent të jashtëzakonshëm për topin e rrumbullakët./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë