Loading…

Ramë Lahaj me sukses të radhës do të ngjitet në skenën e famshme të Londrës

  • 24/06/2021 | 08:08

Ramë Lahaj me sukses të radhës do të ngjitet në skenën e famshme të Londrës

Tenori shqiptar por korrë suksese të vazhdueshme.


Dhe, Ramë Lahaj së fundmi ka njoftuar se do të ngjitet në skenën e Royal Opera House në Londër të Anglisë, transmeton lajmi.net.

Ishte vetë ai i cili njoftoi përmes një postimi në rrjetet e tij sociale derisa nuk i munguan edhe urimet e shumta.

“Nga 25 qershori, tenori jashtëzakonisht i talentuar Ramë Lahaj do të ngjitet në skenën kryesore si Rodolfo në La Boheme në Royal Opera House”, shkruan në njoftimin e publikuar nga ai.

Ndërkohë, muajt e fundit ai ishte në trojet tona i cili vizitoi Shqipërinë, Kosovën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë